Odlične vijesti pred Ukrajinu: Fantastični Haris Tabaković zabio dva gola za samo 13 minuta

Hertha igra protiv Schalkea

E. Čaušević

Hertha i Schalke igraju trenutno utakmicu 26. kola njemačke Cvajte, a u centru pažnje na samom startu meča našao se bh. reprezentativac Haris Tabaković.

Hertha je meč na svom terenu u Berlinu otvorila na najbolji mogući način i već u drugoj minuti stigla je do prednosti.

U centru pažnje našao se bh. reprezentativac Haris Tabaković koji je uspio da zatrese mrežu Schalkea za 1:0 i oduševljenje navijača domaćeg tima.

Pogodak Tabakovića protiv Schalkea možete POGLEDATI OVDJE.

No, slavlje navijača Herthe se nije ni završilo, a Schalke je već uspio da poravna na 1:1.

Gosti su već u petoj minuti uspjeli da izjednače na 1:1 i vrate se u potpunosti u meč, a pogodak za Schalke zabio je Terodde.

Međutim, samo osam minuta kasnije Tabaković ponovo stupa na scenu i dovodi Herthu u vodstvo.

Potražite više informacija na temu 2. Bundesliga:

Drugi pogodak bh. reprezentativca za 2:1 pogledajte na OVOM LINKU.

Forma Tabakovića itekako može da raduje i Savu Miloševića pred sutrašnje okupanje bh. reprezentacije koja u četvrtak igra u Zenici meč polufinala baraža za Evropsko prvenstvo protiv Ukrajine.

Sipuga
2 liga njemacke bolja nego pola evropskih liga o cemu ti pricas genijalac jedan.sve I jedan tim u drugoj ligu bi nase na proste faktore rastavili
0 0
FudbalskiGenije
Lik igra u 2 ligi, oba gola postavio nogu. Mislite stvarno da on može prnuti protiv Ukrajine lolol