Hrabri Zmajevi prekinuli veliku pobjedničku seriju Azzurra

Nije mala stvar

S. Grebović

Večeras su Italija i Bosna i Hercegovina podijelile plijen u Firenzi odigravši remi - 1:1.

Zmajevi su poveli golom Edina Džeke nakon asistencije Šunjića u 57. minuti, da bi deset minuta kasnije Stefano Sensi sretno pogodio čime je postavio konačan rezultat ovog susreta.

Duško Bajević je u svom debiju na klupi bh. tima uspio da uradi nešto što mnogim selektorima nije pošlo za rukom.

Naime, ovim remijem prekinut je veliki pobjednički niz Talijana od 11 utakmica uz impresivnu gol-razliku 38-4!

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

Ostaje nam da se nadamo da će ovo našim reprezentativcima biti veliki vjetar u leđa na naredne utakmice, a pogotovo odlučujuće baraž mečeve narednog mjeseca kada ćemo za protivnika imati selekciju Sjeverne Irske.