Insigne zabio spektakularan gol za pobjedu Napolija nad Romom

Edin Džeko bez prave šanse

Napoli je na San Paolu pobijedio Romu s 2:1 u susretu 30. kola italijanske Serije A.

Foto - EPA

Sve bitno u ovom meču viđeno je u drugom poluvremenu kada su postignuta sva tri pogotka.

Napoli je poveo u 55. minuti. Rui je fantastično uposlio Callejona, a ovaj još ljepše pogađa za 1:0.

Samo pet minuta kasnije Roma je izjednačila. Lijepa je to akcija rimskog tima bila, Džeko je kratko dodao do Henrikha Mkhitaryana koji je zabija gol za 1:1.

Domaći su u 82. minuti stigli do trijumfa. Lorenzo Insigne je postigao spektakularan gol za 2:1 i za pobjedu Napolija.

Edin Džeko je odigrao 90 minuta u ovom meču, ali nije imao previše prostora u napadu i odigrao je poprilično slab meč.

Serie A, 30. kolo:

Napoli - Roma 2:1

Komentari (4)

Iskreno poštujem Vucicu znala je iznenaditi kada su joj najmanje šanse ko u Ligi prvaka prije 2 godine, ali realno Roma je srednja ekipa, u kojoj Dzeko nazalost moze samo postati legenda kao drugi strijelac u historiji kluba, od toga nista više, scudeto ne mogu osvojiti, kad je nisu osvojili 2015/16te nece nikad, prvih 25 kola imali 14 pobjeda, 10 remija i jedan poraz ubjedljivo prvi bili do početka drugog dijela sezone, takodjer Liga Prvaka prije 2 godine to im je historijski najveći uspjeh zahvaljuci iskljucivo Dzeki i njegovih 8 golova i 6 asistencija, tako da moj Edo fataj se ti Juveta,legenda si svakako htjeli il ne htjeli i da možeš stici prvog Totija, koji ti je primjer kako legende u Romi završavaju nakon svega sto su uradili i dali za klub!

Ivica_Osim8

Edinu možda može biti motivacija da dođe do tog drugog mjesta na listi najboljih strijelaca, a mimo toga... baš smor ekipa. A može bar još jednu dobru sezonu odigrati u Španiji, Njemačkoj ili Engleskoj.

Boss

ma treba mu biti motivacija scudeto i Liga Prvaka koju Juve može osvojiti sa Dzekom, Ronaldom, Dybalom i kvalitetenim trenerom, **** te Roma Toti je primjer kako legendi u Romi završavaju, još Toti jarane, on je pojam i asocijacija za Romu, frajr se rodio u Rominom dresu i onako ga s noge na nogu prebaciše ko da je tek došao