Inter nastavio da "melje" Romu na Olimpicu

Gosti vode sa 3:0

E. Čaušević

Roma i Inter igraju trenutno meč 16. kola italijanske Serije A.

Inter je očitao pravu fudbalsku lekciju Vučici u prvom poluvremenu jer već imaju prednost od 3:0.

Gosti iz Milana poveli su sa 1:0 već u 15. minuti kada je Calhanoglu postigao pogodak direktno iz kornera.

Devet minuta kasnije na semaforu je bilo 2:0. Calhanoglu je sada bio asistent, a gol svom dojučerašnjem klubu zabio je Džeko.

Inter je do trećeg gola stigao u 39. minuti. Ovaj put centrirao je Bastoni, a sjajan gol glavom postigao je Dumfries.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Internazionale Moje Teme

Mele
Inter je prije 3 kola dobar posao odradio sto je pobjedio Napoli, zatim i Milan gubi tad bodove, pa su sad ta 3 tima u vrhu sa poenom razlike.