Inter primio gol u nadoknadi i ostao bez pobjede u Veroni
Inter je ponovo dozvolio sebi veliki kiks kada je najviše trebalo i ostali su bez dva itekako važna boda (Foto: EPA)

Serie A, 17. kolo

Inter je ispustio pobjedu u nadoknadi meča protiv Chieva u Veroni, a meč je završen rezultatom 1:1.

Nerazzurri su bili veliki favoriti u ovom meču, ali na kraju su bez pobjede ostali u prvoj minuti nadoknade kada je Chievo stiglo do boda.

Poveli su gosti u 39. minuti kada je Ivan Perišić nakon sjajne akcije pogodio za 0:1.

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao sve do prve minute sudijskog vremena. Pellissier je pobjegao odbrani i prebacio je Handanovića za izjednačenje rezultata i veliki bod domaćeg tima.

U drugom meču koji je odigran u istom terminu Parma i Bologna su podijelili bodove odigravši meč bez golova (0:0).