Italijani 'masakrirali' Armence za 33 minute, nevjerovatni Pukki ruši i Grčku

Kvalifikacije za EP

U našoj grupi večeras se igraju posljednje utakmice u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Italija i Finska su ranije osigurale plasman na Euro, pa su dueli bili bez rezultatskog značaja.

U Vaduzu BiH se pati sa Lihtenštajnom i nakon 45 minuta nema golova, dok Finska juriša ka novoj pobjedi, pošto golom Pukkija vodi i u Atini protiv Grčke

Što se tiče Italije, ona će kvalifikacije završiti s maksimalnim učinkom od 10 pobjeda. Azzurri su dali čak 32, a primili tri gola u kvalifikacijama.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Protiv Armenije tim Roberta Mancinija igra sjajno i vodi 4:0 na poluvremenu. Svi golovi pali su do 33. minute.

Immobile je u osmoj minuti postigao gl za 1:0, pa je minutu kasnije asistirao Zaniolu za 2:0, nda se u strijelce upisuje Barella u 29. minuti, a Immobile drugi gol postiže u 33. minuti.