Juniori Sarajeva preokretom do pobjede

Sarajevo savladalo Velež

Juniori Sarajeva u okviru 9. kola Omladinske Premijer lige BiH pobijedili su Velež rezultatom 2:1.

Do nove pobjede, ujedno četvrte u sezoni, Sarajevo je stiglo nakon preokreta koji je režiran u drugom poluvremenu.

U ovom susretu Velež je došao do prednosti već nakon tri minute igre, kada je Iris Mandžuka matirao Belmina Dizdarevića, a prednost od 1:0 bila je na snazi sve do 52. minute.

Za poravnanje je pogodio Muhamed Šabić, a u 66. minuti uslijedio je preokret Sarajeva preko Andreja Đokanovića. To je ujedno bio i posljednji gol na meču.