Juniori Slobode bolji od Sarajeva

Slavili sa 2:0

E. Čaušević, foto: E. Dindić

Juniori Slobode danas su na svom terenu pobijedili Sarajevo sa 2:0 u meču 13. kola Premijer omladinske lige.

Tuzlanski klub je u odličnom meču došao do pobjede protiv Sarajeva, te se probio do prvog mjesta na tabeli.

Sloboda je došla do pobjede golovima iz prvog poluvremena. Domaći su poveli u 23. minuti kada je mrežu bordo tima zatresao Asim Muratović.

Samo dvije minute kasnije Sloboda je došla do drugog gola, a ovaj put strijalac je bio Ibrahim Kadrić. Sarajevo je pokušalo da se vrati u meč, ali do kraja se rezultat nije mijenjao i ostalo je 2:0 za domaće.