Juventus teškom mukom došao do boda na domaćem terenu!

Loša igra domaće ekipe

Esmer Oštraković

Jako dobru utakmicu u 2. kolu Serie A odigrali su Juventus i Bologna, a pobjednika na kraju nije bilo.

Iako je Juventus bio favorit na ovom susretu, tu ulogu nisu opravdali i na kraju se moraju zadovoljiti bodom.

Juventus je u prvom kolu ostvario ubjedljivu pobjedu u gostima i baš zato su danas svi očekivali pobjedu.

To se nije desilo i utakmica je na kraju završena remijem, a konačan rezultat utakmice bio je 1:1.

Prvu priliku na utakmici imali su gosti. Igrala se 23. minuta kada je Ndoye pokušao, ali je odbranio Perin.

Samo minut kasnije gosti dolaze do vodstva. Ferguson je sjajno šutirao i ovaj put golman Juventusa bio je nemoćan.

To je ujedno bilo sve što vrijedi istaći kada je riječ o prilikama u prvom poluvremenu.

Na samom otvaranju drugog poluvremena Juventusu je poništen gol zbog nedozvoljene pozicije nakon asistencije VAR-a.

Timothy Weah je u 57. mintui dobro šutirao, ali nije uspio poravnati rezultat.

Samo dvije minute kasnije Fagioli je primio loptu, sjajno šutirao, ali lopta ide malo pored gola.

Gol za konačan rezultat viđen je u 80. minuti, a strijelac je bio Dušan Vlahović koji je sjajno matirao golmana Bologne.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Juventus Moje Teme

King_Kenny
...nije teskom mukom nego sudijskom kradjom,cist penal za Bolognu u 71.minuti pro vodstvu 0:1...ono je sramota da VAR ni da pogleda situaciju...sudije treba sve suspendovati dozivotno...namjerna kradja,nemoguce da onakav start nisu vidjeli i to ga pokupi sa obje noge kad je zicer krenuo da pospremi u prazan gol...