Konačno akcija Elfa "kako treba": Gnabryjeva magija i Wernerova majstorija
(Foto: Screenshot) Ne zna se šta je bilo ljepše, asistencija Gnabryja ili gol Wernera...

Njemačka vodi protiv Holandije

Njemačka je već preselila u Ligu B, ali protiv Holandije u 4. kolu Lige nacija ima šansu popraviti utisak.

Sjajno su otvorili Nijemci utakmicu u Gelsenkirchenu i poveli već u devetoj minuti.

Gnabry je fantastično vanjskim dijelom stopala uposlio Wernera, a napadač Leipziga sjajno primio loptu i još bolje pogodio za 1:0.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

Nije se dugo čekalo ni na drugi gol Njemačke pošto je dobru igru svoje selekcije u 20. minuti krunisao Sane.

Treba ipak očekivati i odgovor Holandija koja ima šansu prestići Francusku i osvojiti prvo mjestu u Grupi 1 ukoliko protiv Njemačke ostvari pozitivan rezultat.