Kosovo šokiralo Englesku u prvoj minuti, ali slavlje nije dugo trajalo

Derbi 6. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo igraju Engleska i Kosovo.

Susret u Southamptonu sjajno je počeo, pa su postignuta dva gola za samo osam minuta.

Gosti su iznenadili na otvaranju meča, Berisha je iskoristio grešku odbrane Engleske i pogodio za 0:1.

Samo sedam minuta kasnije Engleska dolazi do izjednačenja, pošto Raheem Sterling pogađa pogodak glavom.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Engleska je prva do ovog meča sa devet bodova, Kosovo ima osam i zauzima drugo mjesto, te bi bio veliki uspjeh ako kojim čudom u Southamptonu izbjegne poraz.