Haos na Olimpicu: Anderson nije poštovao fair-play i zabio gol, a igrači Intera poludjeli zbog toga

Ignorisao Dimarca

E. Čaušević

Fudbaler Lazija igraju na svom terenu protiv Intera derbi osmog kola Serije A.

Inter je odlično otvorio utakmicu i u 12. minuti stigao je do prednosti na Olimpicu kada je Perišić pogodio s bijele tačke.

Međutim, Lazio je u drugom poluvremenu došao do preokreta. Domaći su na 1:1 poravnali u 64. minuti kada je sudija svirao penal za Lazio, a Handanovića je savladao Immobile.

U 81. minuti Lazio je došao do potpunog preokreta kada je Anderson pogodio za 2:1, ali je potom nastao haos na terenu.

Igrači Intera su bili bijesni što Anderson nije izbacio loptu iz igre jer je jedan igrač gostiju ležao na terenu.

Anderson je protrčao pored njega i nije izbacio loptu, a nakon što je Handanović odbranio udarac Immobilea upravo je Anderson pogodio za 2:1.

Gostujući igrači bili su bijesni zbog toga što Anderson nije pokazao fair-play, te su mu to dali do znanja. Na kraju sudija se "razmahao" žutim kartonima, a gol Lazija je priznat.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: