Liverpoolu sigurna prednost nakon prvog meča nad Benficom

Već nakon prvog dijela dijela engleski tim imao sigurnu prednost

Samir Mlaćo
U prvom meču četvrtfinala Lige prvaka večeras su snage odmjerili Benfica i Liverpool, a gosti su slavili 3:1.

Već nakon 17 minuta gosti su vodili. Konate je pogodio glavom na asistenciju Robertsona iz kornera.

Liverpool je bio bolji rival na terenu, pa je to krunisao drugim pogotkom

Sedamnaest minuta kasnije Mane rutinski posprema loptu u mrežu.

Senegalac se nakon toga odlučio na neobičan potez.

Naime, Mane uopšte nije slavio gol iako se radi o četvrtfinalu Lige prvaka. Više se golu radovao sam asistent nego strijelac što je prava rijetkost.

Tek što je počeo drugi dio Nunez smanjuje na 1:2 i najavljuje zanimljiv drugi dio.

Liverpool je i dalje imao posjed, te bio tim koji se pitao sve u ovom meču, a pred kraj je ovjerio sigurnu pobjedu pogotkom večeras agilnog Diaza.

Liga prvaka, četvrfinale, prva utakmica:

Benfica – Liverpool 1:3

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme

King_Kenny
...ekipa je puna postaca,Mane,Salah,Matip,Keita,Konate...na Salahu se najvise osjeti,igrac manje na terenu zadnje 2 utakmice,plus je sebican nenormalno...ako budu igrali lose kao u 2. poluvremenu lose im se pise protiv Cityja...nadam se da ih je Atletico iscrpio.
2 8
Ade1
Looserpol guraju sudije, sta sve nije sviro Benfici to je sramota da je ovo liga prvaka i ovako sudjene.