Salah je doveo Liverpool pred vrata pobjede, ali pričat će se o asistenciji Mac Allistera
Salah je zabio nakon sjajne asistencije Mac Allistera.

Sjajan pas je to bio

Eldar Ganibegović

Liverpool je na pragu pobjede protiv Brightona, a gol koji je za 2:1 postigao Salah uslijedio je nakon sjajne asistencije.

U terminu od 15 sati u okviru 30. kola Premiershipa na Anfieldu se sastaju Liverpool i Brighton.

Deset je još minuta do kraja utakmice, a Redsi su bliže pobjedi jer vode 2:1 od 65. minute.

Welbeck je već u drugoj minuti doveo goste u vodstvo, da bi stvari na početak vratio Diaz 25 minuta kasnije.

Igrala se 65. minuta kada je Liverpool došao do potpunog preokreta, a gol je postigao Salah.

Egipćaninu zaista nije bilo teško da pogodi nakon što ga je sjajno proigrao Mac Allister.

Lijepo ga je vidio, jedan igrač Brightona je zaspao i nije izađao da napravi ofsajd zamku, a sve je rezultiralo pogotkom za Liverpool.

Pet minuta kasnije mrežu gostiju zatresao je ponovo Diaz, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajd pozicije.

Podsjetimo, od 17:30 danas ćemo gledati još jednu utakmicu u elitnom rangu engleskog fudbala. Na Etihadu Manchester City dočekuje Arsenal.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: