Na Etihadu već godinama nije viđen ljepši pogodak, a vjerovali ili ne nije djelo Erlinga Haalanda

Gray utišao navijače Cityja

Endin Čaušević

Manchester City i Everton igraju trenutno na Etihadu utakmicu 18. kola engleskog Premiershipa.

Jasno je da je City veliki favorit u ovom meču i sve osim pobjede Građana bilo bi veliko iznenađenje.

Manchester City je uspio u 24. minuti meča da povede sa 1:0 kada je Mahrez odlično uposlio nevjerovatnog Erlinga Haalanda koji je zabio novi gol i dokazao još jednom da je u nestvarnoj formi.

Očekivalo se da će aktuelni prvaci Engleske u drugom dijelu lagano privesti meč kraju, ali im to ne ide trenutno po planu.

Naime, Everton je u 64. minuti utakmice uspio da se vrati u meč i poravna na 1:1, te utiša domaće navijače.

U centru pažnje bio je Demarai Gray koji je zabio spektakularan pogodak za 1:1. Savršenim udarcem savladao je Edersona i vratio utakmicu na početak.

Fantastičan gol Grayja za 1:1 na Etihadu pogledajte OVDJE.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: