Da je lukaku zabio sto je trebo, nitko ne bi dzeku spominjao ... Sad im svak kriv
On ga samo može povući Džeki.
protiv modernog fudbala
Et sta vam je donio , bazen nemoze pogodit
CeZenicaLik
To i jeste zvrcka.Kada Dzeko igra je drugacji sistem igre u napadu nego kada igra Lukaku pa izgleda da je belgijanac opasniji
Gr0hot
Dzeko bi ga zabio 1000% da je bio na Lukakuovom mjestu sinoc u zavrsnici utakmice kada je ovaj fulio zicer onaj
Tutumaca
Oba staticni ko panjevi
Catanzaro
Šta je pogriješio normalno je dati prednost igraču koji ima 30 godina u odnosu na onog sa 37 i Džeki svaka čast ali nije to više igrač kao prije godine učinile svoje. Sa 30 koliko ima Lukaku sada je bio u top 5 napadača evrope
user1677352085
Jesi ti gledao lukakua sinoc
Catanzaro
Jesam za 35 minuta se našao u jednoj šansi ovaj za 55 ni u jednoj
sloboda2
A za 35 minuta je sprijecio 2 gola i primili su gol iz tih stvaranja prilika, dok je dzeko igrao igrali su vise odbranu tako da nije ni mogao imati neke prilike...
sloboda2
A cim su krenuli sa prilikama i otvorili se primili su gol!
bazaorao
Jarane drži se svog zanimanja i ne petljaj se gdje ti nije mjesto
bazaorao
bazaorao
Emir.D
Nemoj se drug nervirat! Ovde ima Keljaa, Konjina i seljacina tako da samo sebe nerviras. Sve si upravu. Dzekin posao je bio da zatvara i da se vraca defenzivno iztrco je prvo poluvrijeme vise od 6ce. Lukaku se nije nijednom vratio dok je jos bilo 0:0 a kamoli posle. Al eto da se i ja ne nerviram jbg :) znam samo da smo svi mi volili da ga je dzekson dao, sem pojedinaca . Lp
user1636137141
Dok je Džeko igrao sasvim je Inter imao drugačiju taktiku. Kad je pao go onda se i taktika morala mijenjati. Inter se morao otvoriti da pokuša promijeniti rezultat. Iz toga razloga je Lukakuni društvo imali prilike za postizanje golova.