Krilni igrač Liverpoola Lazar Marković karijeru bi mogao nastaviti u italijanskoj Seriji A.
Kako navode mediji u ovoj zemlji, srbijanski fudbaler ima na stolu ponudu ekipe Fiorentine, koja ga želi vidjeti u svojim redovima već ovog januara.
Aktuelni član Fenerbahčea, gdje se nalazi na posudbi iz Liverpoola, oživio je karijeru u redovima turskog velikana, gdje mnogo više igra nego na Anfieldu.
Sada je dobio ponudu Viola, a italijanski tim je navodno veoma uporan u njegovom dovođenju.
Marković je ove sezone odigrao ukupno 14 utakmica za Fener. Postigao je međutim samo jedan gol, te bi već obog januara mogao napustiti Istanbul.
Prije Liverpoola i Fenerbahčea Marković je igrao za Benficu i Partizan.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.