Prije nekoliko dana proglašen najboljim golmanom svijeta, a sada se obrukao kao nikada u životu

Martinez napravio pravu glupost

Esmer Oštraković

U toku je utakmica 11. kola Premiershipa između Nottingham Forest i Aston Ville, a nakon nešto više od 50 minuta igre domaći vode sa 2:0.

Aston Villa je na ovom susretu bila favorit, ali igra koju trenutno pružaju ne može donijeti ništa drugo osim poraza.

Krenulo je sjajno za domaće koji su u 5. minuti došli do vodstva od 1:0. Aina je pogodio nakon asistencije Toffola.

Do kraja prvog poluvremena Aston Villa je imala jako dobru priliku da dođe do poravnanja, ali je nisu iskoristili.

Igrala se 36. minuta kada je Zaniolo šutirao, ali je domaći golman na fenomenalan način odbranio njegov pokušaj.

Na samom otvaranju drugog poluvremena domaći postižu i drugi gol i to nakon šuta Mangale, ali krivac za gol je golman Aston Ville.

Naime, Martinez koji je prije nekoliko dana proglašen za najboljeg golmana na svijetu u protekloj godini se obrukao.

On je na nevjerovatan način postigao autogo, te je tako pomogao domaćoj ekipi da dođe do prednosti od 2:0.

Kako je sve izgledalo pogledajte OVDJE.

Ostaje da vidimo da li će Aston Villa do kraja susreta uspjeti da uradi nešto konkretno ili će domaći tim upisati pobjedu.

user1676286668
Lik spasio jednu akciju i odjednom najbolji golom samo zato što je lesijev prijatelj dobio je ti nagradu...smijesno