Milan siguran protiv Beneventa, borba za Ligu prvaka se nastavlja

Serija A

U meču 34. kola italijanske Serije A Milan je ugostio Benevento i upisao rutinsku pobjedu rezultatom 2:0.

Nakon dva poraza, Milan je večeras došao do pobjede nad Beneventom, pa je sa 69 bodova skočio s petog na drugo mjesto, no naravno stvari se drastično mogu promijeniti do kraja kola.

U svakom slučaju, Milana do kraja čeka žestoka borba za neku od pozicija koje vode u Ligu prvaka.

Hakan Calhanoglu je već u šestoj minuti na dodavanje Saelemaekersa postigao pogodak za 1:0.

Nakon toga brojne šanse nisu iskoristili domaći, da bi u 60. minuti Theo Hernandez postigao pogodak za konačnih 2:0.

Stvari se do kraja nisu mijenjale, Milan je mirno meč priveo kraju, a sada ga očekuje pakleno gostovanje Juventusu. Benevento ostaje u opasnoj zoni, no četiri kola prije kraja ima šanse da se spasi ispadanja.

Zaprati AC Milan, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: