Stigle prve informacije o Milanu Mijatoviću - Banjalučani mogu odahnuti?

Nakon povrede protiv Mađarske

Stigle prve informacije o Milanu Mijatoviću - Banjalučani mogu odahnuti? · Saznajemo

Esmer Oštraković

Reprezentacija Crne Gore poražena je na gostovanju kod Mađarske sa 3:1 u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Ovom pobjedom Mađarska je i zvanično na Evropskom prvenstvu, a Crna Gora je poražena iako je odigrala dobru utakmicu.

Imali su gosti vodstvo od 36. minute kada je nakon asistencije Jovetića gol postigao Rubežić, ali nisu ga uspjeli sačuvati.

Szoboszlai je u samo jednoj minuti postigao dva gola, a sve se desilo sredinom drugog poluvremena i tako je priredio preokret Mađarske.

Pobjedu Mađarske potvrdio je Nagy golom u sudijskoj nadoknadi, ali već tada je bilo jasno da Crna Gora ne može direktno na Evropsko prvenstvo.

Ono što je mnogo zabrinulo navijače, ali i stručni štab, te upravu Boraca jeste dešavanje sa ove utakmice iz 58. minute.

Naime, tada se povrijedio prvi golman reprezentacije Crne Gore, ali i prvi golman banjalučkog Borca, Milan Mijatović.

On je na kraju morao da napusti teren, a umjesto njega je u igru ušao Đukić koji je do kraja utakmice primio tri gola.

Mijatović je prema prvim informacijama doživio povrednju prednjeg butnog mišića, te će ubrzo biti odrađene pretrage.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Tačan stepen povrede još uvijek nije poznat, ali prema informacijama do kojih je došao SportSport.ba Mijatović će van terena biti oko 15 dana.

Na gol Borca tako će stati iskusni Pavlović koji je također veoma dobar golman i jedno vrijeme bio je prvi izbor Vinka Marinovića.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: