Ne govori to, sinoć sam to napisao i dobio sam gomilu dislajkova.. frajer namjerno dobio žuti da ne ide u Rumuniju igrat još i odglumi povredu poslije izgubljene lopte..
Think Momak se očistio od kartona i u garažu može igrat opušteno, šta da je u Rumuniji ili u prvoj utakmici barata dobio žuti karton, al eto bitno je pametovat
Pa i nije bilo prije Crne Gore,cilj ostvaren,zasluženo,Savićević je u Milanu dolazio pijan na trening,al na tekmi najbolji onako mahmuran,ostvari zacrtan cilj,bodi se u venu ako hoćeš.
Džeko i Kolašinac se zasluženo opustili. Pjanić izborio žuti da ne mora dolaziti na slijedeću utakmicu i odma nakon toga počeo folirati povredu da izađe.
I treba. Ovo je uspjeh. Ne toliko velik ali je uspjeh. Plasman na euro treba da bude nagrada za Dzeku da se oprosti na najbolji nacin. Ovo sa Rusijom nam nije trebalo ali sta je tu je.