Transparent koji je dočekao igrače Aston Ville u Varšavi obilazi svijet

Izgleda fenomenalno

Esmer Oštraković

Legia je sinoć na svom terenu napravila veliko iznenađenje u 1. kolu grupne faze Konferencijske lige. U Varšavi je gostovala Aston Villa, a pobjedu je ostvarila domaća ekipa rezultatom 3:2.

Aston Villa je naravno bila apsolutni favorit na ovom susretu, a kako i ne bi kada su jedan od glavnih favorita za osvajanje ovog takmičenja.

Ipak, odmah na startu takmičenja doživjeli su poraz i to na gostovanju u Varšavi kod ekipe Legie.

Krenulo je sjajno za domaći tim. Već u trećoj minuti domaći navijači su se radovali jer su imali prednost od 1:0.

Kun je upisao asistenciju, a gol za vodstvo Legie postiao je Wszolek i krenulo je slavlje domaćih navijača.

Ipak, samo tri minute kasnije Zaniolo upisuje asistenciju, a stvari na početak vraća Duran koji je dobio priliku da igra od prve minute.

Novo vodstvo domaćoj ekipi donio je Muci golom u 26. minuti, ali Digne je sjajnim golom u 38. minuti ponovo donio aktivan rezultat svom timu.

Konačan rezultat svojim drugim golom na ovoj utakmici postavio je Muci. Igrala se 51. minuta kada je postigao gol odluke.

Ipak, fotografija koja obilazi svijet uslikana je još prije početa utakmice, a za nju su zaslužni navijači domaćeg tima.

Oni su napravili sjajnu poruku gostujućim fudbalerima.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

"Dobrodošli u džunglu", pisalo je na transparentu iznad kojeg je bila ogromna gorila.

Zanimljivo će biti kako će dočekati Zrinjski kada bh. predstavnik bude gostovao u Varšavi.