Novi show Lalatovića: Neću da vam čestitam na pobjedi...

Karizmatični stručnjak

Trener Vojvodine Nedad Lalatović širom Balkana prepoznatljiv je po svojim ispadima.

Lalatović je neko ko nema dlake na jeziku, a to je pokazao i ovog vikenda kada je njegov tim izgubio.

Vojvodina je na domaćem terenu doživjela neočekivan poraz od ekipe Metalca (2:1). Viđena je prava drama u finišu ovog susreta.

Domaći igrač Čović je pogodio u 89. minuti za izjednačenje rezultata, da bi samo minut kasnije gosti preko Mboungoua došli do velike pobjede koja će im mnogo značiti u borbi za opstanak.

Nakon meča domaći trener bio je vidno nezadovoljan.

"Neću ni da čestitam Metalcu na pobjedi. Danas je stvarno bilo... Uh, neću ni da komentarišem! Sporne situacije u prvom dijelu, u drugom dijelu... Zato nisam htio ni da vodim utakmicu. Prijatno, doviđenja", rekao je Lalatović u izjavi za Arenu Sport nakon meča.

Na pressici nakon meča je nastavio u istom tonu.

"Neću da komentarišem ništa da ne bih bio kažnjen i to je to. Nemam šta da kažem. Zato sam i presjedio cijelu utakmicu, a vi se zapitajte zašto", rigao je vatru trener domaćih.

Vojvodina je trenutno trećeplasirana sa 66 bodova, dok je Metalac deveti sa 45.