S. Mlaćo
Sjajan meč odigrali su danas u Gabeli u okviru 26. kola Prve lige FBiH GOŠK i Travnik.

Završilo je 3:2 za domaće u sjajnom meču.

Domaći su sjajno otvorili meč i činilo se da će do lagane pobjede.

Dvostruki strijelac u deset minutak minuta bio je Dženan Haračić i GOŠK je imao sigurno vodstvo.

Gosti se nisu došli braniti, pa u 16. minuti Almir Ćatić matira golmana Bobića.

Nedugo nakon toga penal za goste. Fauliran je danas sjajni Sijamija, loptu je uzeo Berin Čatić, ali Bobić brani.

Bio je to i konačan rezultat prvog dijela.

Denis Ćorić je izvršio određene promjene početkom drugog dijela, ali Veziri nisu odustajali od svoje igre.

Isplatilo im se to u 49. minuti kada Sijamija prolazi po strani, asistira, a Ćatić ponovo pogađa  i to je 2:2.

Travnik se nije branio, prijetio je iz kontri, dok domaći nisu imali ideje u igri, što im je i velika boljka tokom cijele sezone.

Do kraja ipak još jedan pogodak domaćih. Istrčao je golman Kačavenda, Romario Matova to koristi i pogađa mrežu Vezira za 3:2.

GOŠK je ostao na četiri boda zaostatka za liderom Igmanom, dok goste očekuje borba za opstanak.