Odličan gol Denija Miloševića u novom porazu Konyaspora

Nastavlja se kriza kluba za koji igra bh. nogometaš

S. Pašalić

Nogometaši Konyaspora su u utakmici 13. kola turskog prvenstva poraženi na gostovanju kod Rizespora sa 3:1.

Gosti su bili u lošoj formi pred ovaj meč s obzirom da su posljednju pobjedu upisali još početkom oktobra i željeli su prekinuti taj negativni niz, ali su upisali još jedan poraz.

Domaći su vrlo brzo stigli do 2:0 nakon što su Caglyan u 3. i Umar u 10. minuti postigli golove.

Ipak, već u 11. minuti gosti su smanjili na 2:1 kada je bh. nogometaš Deni Milošević postigao sjajan gol za 2:1.

Bio je ovo drugi gol u sezoni za Miloševića ove sezone koji je iz igre izašao u 69. minuti.

Rizespor je u 74. minuti stigao i do 3:1 kada je Yan postigao gol, a bio je to i konačni rezultat na meču.