"Horor" noć u Beogradu: Bruka kakvu navijači Partizana ne pamte

Katastrofa crno-belih

Haris Zilić

Teška, užasna, možemo reći i horor noć za igrače i navijače Partizana večeras u Beogradu. Crno-beli su doživjeli jedan od najtežih domaćih poraza u historiji.

U 16. kolu Partizan je ugostio TSC iz Bačke Topole i pogled na semaforu na kraju utakmice je izgledao užasno za domaćine.

TSC je slavio sa 0:4 u utakmici u kojoj je lider prvenstva bio nokautiran od samog početka utakmice.

Da će ovo biti grozna noć za Partizan dalo se naslutiti nakon uvodnih minuta.

Već nakon 11 minuta, TSC je vodio 0:2. U trećoj minuti za 0:1 pogodio je Ćirković, a u 11. minuti Stojić na asistenciju Milosavljevića pogađa za 0:2.

To je totalno zbunilo i šokiralo igrače Partizana koji nisu uspjeli da povežu igru, a onda je stigao i nokaut.

U 33. minuti Radin je pogodio za velikih i nevjerovantih 0:3 što je bio i rezultat prvog poluvremena u Beogradu.

U nastavku Partizan jednostanvo nije znao šta da radi, kako da igra nakon užasnog poluvremena.

U cijeloj toj situaciji gosti koriste priliku da zadaju Partizanu još jedan udarac. U 50. minuti Milovanović je pogodio za 0:4.

Užasna noć za Partizan dobila je svoj pečat u 88. minuti kada je Pantović pogodio za 0:5, ali na sreću Partizana njegov pogodak je poništen i ostalo je konačnih 0:4.

Partizan je ostao lider na tabeli sa 40 bodova, ali Crvena zvezda je sada prišla na samo tri boda zaostataka.

Crno-beli u narednom kolu imaju hjoš jendu tešku utakmicu u goste im dolazi neugodna ekipa Vojvodine.