Pjanić briljira: Prvo prevario odbranu protivnika, a onda poslao "loptu s očima"!

Dvije asistencije do 12. minute

U toku je meč Serije A između Sassuola i Juventusa, a lider italijanskog šampionata je već u petoj minuti poveo sa 0:1.

Juventus je dobio korner, svi igrači Sassola su očekivali ubacivanje Miralema Pjanića pred gol, ali se to nije desilo.

"Nasamarena" je odbrana domaćih, Pjanić je uposlio Danila na ivici kaznenog prostora, a ovaj neometano šutirao i pogodio za 0:1.

Nije se dugo čekalo ni na drugi gol Juventusa pošto je Higuain u 12. minuti povisio na 0:2.

Higuainovom golu je prethodila sjajna duga lopta i asistencija našeg Miralema Pjanića.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: