Podjela bodova u Banovićima

Po jedan pogodak u oba poluvremena

S. Mlaćo, foto: E. Oštraković

U jednom od derbija kola snage su u Banovićima odmjerili Budućnost i Olimpik, a završilo je 1:1.

Gosti su bolje otvorili meč, a onda Budućnost ipak dolazi do posjeda lopte, no mreža domaćeg tima se zatresla u 35.minuti kada nakon gužve pogađa visoki Džafić.

Nakon toga dobra šansa za domaće preko Trumića, ali na pauzu se odlazi pri prednosti gostiju 1:0.

U nastavku Budućnost pokušava doći do pogotka, a to su krunisali u 76. minuti kada je pogodio Anel Husić.

Veliku šansu nakon toga imao je isti igrač, ali promašio je nemoguće.

Prva liga FBiH, 9. kolo:

FK Budućnost - FK Olimpik 1:1

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Budućnost: Husić, Trumić, Sulejmanović, Mustafić, Selimović, Zukić, Mahmutović, Džinić, Pirić, Blagojević, Dedić.

FK Olimpik: Hadžić, Beširević, Stjepanović, Muminović, Džafić, Sadiković, Stojanović, Handžić, Zeba, Ramić, Medić.

anonimus123
Šteta za Budućnost pokazali su bolju igru ali u zavrsnici fali , Blagojević bez volje igra , buducnost treba boljeg napadača