Radnik savladao Jedinstvo, bez pobjednika u Žepču

Prva liga FBiH, 25. kolo

H. Zilić

Odigrana su posljednja dva duela 25. kola Prve lige FBiH, a sastali su se Radnik Hadžići - Jedinstvo i Vis Simm Bau - GOŠK.

U oba susreta viđeno je dosta borbe.

Radnik je odlično otovrio meč. Jašarević u trećoj minuti pogađa stativu, nakon toga i prilika za Vladavića.

Nakon toga u dvije minute dobre prilike pred oba gola. Memić je u 18. pokušao za domaće, a Hadžić u 20. za goste. U 25. minuti nova šansa za Vladavića.

Domaći dolaze do vodstva u 45. minuta, a za 1:0 pogodio je Vladavić.

U drugom poluvremenu bilo je nekoliko odbrih prilika pred oba gola, ali ostalo je na kraju 1:0 za tim iz Hadžića.

RADNIK HADŽIĆI - JEDINSTVO 1:0 (Vladavić 45')

FK Radnik: Mudželet, Ramić, Fejzić, Ramić, Konjhodžić, Memić, Kazić, Jašarević, Vladavić, Japalak, Jusupović.

NK Jedinstvo: Jamaković, Midžić, Pljevljak, Samardžić, Hadžić, Bandić, Čakić, Zulić, Čizmić, Panjeta, Adilović.

U Žepču prvu priliku su imali domaći u 15. minuti, bez promjene rezultata. Dvije minute kasnije velika šansa za GOŠK. Haračić će odlično šutirao glavom, a lopta pogađa prečku.

Nakon toga bolji period igre gostiju, međutim u 31. minuti zaprijetili su domaći preko Hasića, bez promjene rezultata.

U 41. minuti zatresla se mreža. Haračić dovodi GOŠK u vodstvo od 0:1.

U nastavku domaći su zaigrali bolje, imali su prilike, a to su krunisali u 77. minuti kada je Isaković pogodio za 1:1 i ispostavit će se konačan rezultat utakmice.

VIS SIMM BAU - GOŠK 1:1 (Isaković 77'/Haračić 41')

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK Vis Simm Bau: Kragić, Hasić, Alić, Huseinspahić, Konjalić, Kalesić, Stapić, Pandžić, Isaković, Kovač, Mahmutović.

NK GOŠK: Lukač, Bošnjak, Tipurić, Čoko, Peko, Jusufbašić, Šunjić, Savić, Glibo, Haračić, Rizvanović.

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: