Remi Verone i Intera na Bentegodiju

Serija A, 31. kolo

Večeras je na Bentegodiju Verona ugostila Inter u meču 31. kola Serije A. Na kraju je utakmica završena rezultatom 2:2.

Počelo je odlično za domaće pošto je Darko Lazović u 2. minuti sjajno prošao po desnom krilu i potom pogodio za 1:0.

Imala je Verona pri rezultatu 1:0 još dvije sjajne prilike, ali ih nije uspjela iskoristiti. Prvo je u 19. minuti Veloso pogodio stativu, da bi koji trenutak kasnije Dimarco pokušao iz odlične pozicije, ali nije pogodio.

I Inter je imao par izglednih šansi u prvom dijelu, ali se na odmor ipak otišlo rezultatom 1:0.

Na početku drugog poluvremena Inter stiže do poravnanja. Igrala se 49. minuta kada je Lukaku pogodio stativu, a Candreva natrčao na odbijenu loptu i pogodio za 1:1.

U 55. minuti Inter je stigao i do preokreta, nakon što je Candreva ubacio, a Dimarco skrenuo loptu u sopstveni mrežu.

Ipak, Verona je u finišu uspjela izbjeći poraz.

Igrala se 86. minuta kada je Veloso pogodio sa vrha kaznenog prostora i postavio konačnih 2:2.

Inter je sada na četvrtom mjestu sa 65 bodova i vjerovatno su i posljednje nade za borbu za Scudetto ugašene.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: