Kraj svih nada za Hajduk: Pašalić pogodio za veliku pobjedu Rijeke, titula sve bliže Rujevici
Riječani slavili u derbiju (Foto: Damir Skomrlj / CROPIX)

HNL

Rijeka je u velikom derbiju 29. kola HNL-a na svom terenu savladala Hajduk s 1:0 i čvrsto drži vrh tabele. Utakmicu je riješio Marco Pašalić.

Rijeka i Hajduk su u 101. Jadranskom derbiju ponudili malo, ali na kraju je domaći tim ostao u slavljeničkoj atmosferi.

Očajno prvo poluvrijeme viđeno je na Rujevici. Tek poneka gužva unutar kaznenog prostora i poneki jalov pokušaj bilo je sve što se moglo vidjeti u Jadranskom derbiju.

Na odmor se otišlo bez golova i pravih šansi, da bi u nastavku meča domaći tim krenuo ofanzivnije prema golu Hajduka.

Pašalić prijeti udarcem s distance u 47. minuti, Lučić to brano, da bi nakon kornera udarac Marića završio preko gola.

Pritisak Rijeke i bolja igra isplatila im se u 70. minuti. Pjaca je asistent, a Marco Pašalić strijelac pored uspavane odbrane Hajduka za prednost domaćih od 1:0.

Trener Hajduka Mislav Karoglan pokušao je promijeniti nešto izmjenama. Ubacio je Ivana Perišića u 73. minuti, a hrvatski reprezentativac četiri minute kasnije kreira sjajnu šansu koju promašuje Trajkovski.

Perišić je izgledao sjajno u tim trenucima. Imao je potom i sam pokušaj, šutirao je pored gola, a zatim je Labrović skinuo udarac.

Do kraja utakmice Rijeka je zadržala prednost i došla je do tri velika boda u borbi za titulu prvaka.

Tim Željka Sopića je vodeći sa 65 bodova, pet manje ima Dinamo, a Hajduk je izgubio sve nade jer su na minus 10.

HNL, 29. kolo:

Rijeka - Hajduk 1:0

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

RIJEKA: Labrović – Smolčić, Galešić, Radeljić, Goda – Selahi – Pašalić, Hodža, Fruk, Pjaca – Marić.

HAJDUK: Lučić, Moufi, Uremović, Elez, Diallo, Sigur, Kalik, Pukštas, Krovinović, Sahiti, N. Kalinić.

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
HNK Hajduk Moje Teme

pero98
Bravo Rijeko. Idemo po titulu. FF
0 0
dijow77281
Ludi seks satima zaredom, jake erekcije, živopisni orgazmi, puno sperme i povećani testosteron i siguran u bilo kojoj dobi! Ne propustite priliku da svoj seks učinite nezaboravnim----> do.my/bkmaca