Rujevica je večeras svjedočila nevjerovatnim golovima Robeta Murića

Dvije majstorije

E. Čaušević

Rijeka je danas na svom terenu pobijedila Lokomotivu sa 3:2 u meču 22. kola HNL-a.

Rijeka je uspjela da dođe do nova tri boda, a današnji meč obilježio je Robert Murić koji je postigao dva gola.

Murić je prvi pogodak zabio u 25. minuti za 1:0 i to direktno iz kornera kada je fantastično prevario golmana Lokomotive.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

No, to nije bilo sve od Murića večeras. On je u 39. minuti postigao fantastičan pogodak s vrha kaznenog prostora za 2:0, a njegova nova majstorija oduševila je navijače na tribinama Rujevice.