Rođeni u Tešnju nastavili seriju bez poraza

Remi TOŠK-a i Veleža

TOŠK i Velež odigrali su meč bez golova (0:0) u susretu 5. kola Prve lige Federacije BIH.

Prvo poluvrijeme donosi nešto konkretniju igru Rođenih. Igralo se tvrdo sa obje strane, ali izrazitih šansi nije bilo.

Nakon 45 minuta igre mreže su mirovale i na odmor se otišlo sa nepopularnih 0:0.

TOŠK je u nastavku meča bio bolji tim. Igra Veleža je potpuno pala, pa je domaći tim imao nekoliko dobrih prilika da ugrozi gol Bobića.

Papaz i Kršić su imali dobre šuteve, a u 76. minuti i Ivković dobro šutira, Bobić uz dosta muke uspijeva da odbrani.

Do kraja ipak promjene rezultata nije bilo. Ostalo je 0:0, pa su Rođeni i nakon pet kola i dalje neporaženi.