Ponos Sandžaka i Novog Pazara: Samed Baždar krči put ka slavi

Gol protiv Crvene zvezde

Samed Baždar pogodio je za vodstvo Partizana protiv Crvene zvezde nakon 12. minuta igre.

Ponos Novog Pazara i Sandžaka Samed Baždar pokazao je kako stasa u istinsku klasu od igrača. U 12. minuti je postigao pogodak protiv najvećeg rivala Crvene zvezde.

Severina je napravio sjajan posao po desnoj strani, ubacio je loptu za Baždara koji glavom postiže pogodak za 1:0.

Baždaru je ovo sedmi gol sezone. Mladi napadač igra sve bolje i nije nikakvo čudo što je nedavno debitovao za A selekciju Srbije.

Nije radost crno-bijelih dugo traja. Crvena zvezda je u 16. minuti dobila penal, a Kanga je precizan za izjednačenje rezultata na 1:1.

Sastavi timova pred 173. vječiti derbi izgledaju ovako:

Crvena zvezda: Glazer, Mijailović, Spajić, Dragović, Rodić, Kanga, Stamenić, Bukari, Hwang, Ivanić, N'Diaye.

Partizan: Krunić, Stojković, Marković, Kovačević, Antić, Castillo, Owusu, Severina, Zahid, Goh, Baždar.

Crvena zvezda bi pobjedom u ovom meču došla na korak do titule prvaka, dok je Partizanu ovaj derbi zadnja šansa da se vrati u borbu za naslov prvaka.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Derbi je počeo zaista fenomenalno. Igra se otvoreno s obje strane i već je viđen ogroman broj šansi.