Sampa nadigrala Bolognu
Quagliarella je dao dva gola u sigurnoj pobjedi Sampe na domaćem terenu

Dva gola Qugliarelle

U susretu 14. kola italijanske Serije A Sampdoria je s 4:1 pobijedila Bolognu.

Praet je u 10. minuti doveo Sampdoriju u vodstvo, no Bologna se vraća samo sedam minuta kasnije - gol je postigao Poli.

Do kraja prvog dijela Quagliarella i Ramirez tresu mrežu gostiju, pa domaćin na poluvremenu ima prednost od 3:1.

U nastavku novi gol Quagliarelle i na kraju je Sampa upisala vrijedna tri boda, te je sada na osmom mjestu sa 19 bodova

Bologna je u opasnoj zoni s 11 bodova i predstoji joj grčevita borba za opstanak.