Grobari slave Saničanina

Bh. reprezentativac

A. Čaušević

Partizan u Beogradu igra revanš meč play-offa za grupnu fazu Konferencijske lige.

Protivnik beogradskog tima je Santa Clara, a domaći nakon više od pola sata igre imaju 2:0.

Igrala se 24. minuti kada je Ricardo uspješno realizovao penal za veliko slavlje oko15-ak hiljada navijača.

Potpuna erupcija uslijedila je tri minute kasnije i to zahvaljujući Siniši Saničaninu.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

Bh. reprezentativac se poslije ubačaja iz kornera našao u pravo vrijeme na pravom mjestu i zabio za 2:0. Gol pogledajte ovdje.

U prvom susretu portugalski predstavnik je slavio sa 2:1 što znači da prema trenutnom rezultatu Partizan ide dalje.