Sjajan meč u Goraždu, Olimpik zaustavljen

Viđena četiri gola

A. Čaušević

Odličan meč petog kola Prve lige FBiH odigrali su Goražde i Olimpik. Na kraju je bilo 2:2.

Na tribinama stadiona Midhat Drljević se skupilo oko 600 ljubitelja fudbala koji su mogli uživati u lijepoj fudbalskoj predstavi.

Goražde je prvo povelo. U 27. minuti za radost domaćih navijača zabio je Hasanović. Do kraja poluvremena uslijedio je preokret.

Igrala se 33. minuta kada je Drljević vratio stvari na početak, da bi iskusni Zeba u 39. minuti zabio za vodstvo gostiju.

Nastavak je donio jedan gol, a lopta je završila u mreži gostiju. U 67. minuti za izjednačenje je zabio 2:2.

U finišu utakmice domaći su napravili pritisak, ali bezuspješno. Iako Goražde nije uspjelo doći do pobjede postalo je prvi tim koji je ove sezone otkinuo bod(ove) Olimpiku.

FK Goražde - FK Olimpik 2:2 (Hasanović, Ćulov / Drljević, Zeba)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Goražde: Ćulov, Tatar, Dučić, Ćulov, Adžem, Huseinspahić, Hasanović, Danilović, Dizdarić, Žerić, Mirković.

FK Olimpik: Hadžić, Beširević, Stjepanović, Muminović, Džafić, Sadiković, Stojanović, Čizmić, Handžić, Zeba, Medić.