Sjećate li se "lude" utakmice na Grbavici: Dobila je i svoje "treće poluvrijeme"

Pobjeda na kraju pripala Zeničanima

Utakmica između Pofalićkog i Fortune iz Zenice odigrana na Grbavici dobila je svoj nastavak.

Iako je NK Pofalićki na pomoćnom terenu stadiona Grbavica savladao Fortunu nakon penala, dalje prolazi niželigaš iz Zenice.

Komisija za takmičenje NS FBiH je na današnjoj sjednici izvršila analizu i registraciju utakmica prvog kola Kupa FBiH za takmičarsku sezonu 2020/21.

Sve odigrane utakmice Komisija je registrovala postignutimj rezultatima, izuzev utakmice Pofalićki - Fortuna, koja je registrovana služenim rezultatom 0:3 za goste iz Zenice jer NK Pofalićki nije imao dovoljan broj igrača ispod 21 godine u zapisniku sa utakmice, a što je propisano pravilima samog takmičenja.

S tim u vezi, u drugom kolu Kupa Federacije BiH za seniore, koje se igra 16.09.2020. godine, sastaju se: