Smail Prevljak ponovo strijelac u Jupiler ligi

Gol bh. fudbalera

Smail Prevljak nastavlja postizati golove u belgijskoj Jupiler ligi.

Njegov Eupen pobijedio je u 28. kolu Mouscron s 2:1, a Prevljak je zabio izjednačujući gol u nadoknadi prvog dijela.

Bila je to lijepa akcija domaćeg tima. Ebrahimi je ubacio s lijeve strane, a reprezentativac BiH pogađa za 1:1. Prethodno su gosti poveli u 41. minuti autogolom Verdona.

Pobjedu Eupenu u 67. minuti donosi Musona. Zakucao je loptu iza leđa protivničkog golmana za ispostavit će se konačnih 2:1.

Smail Prevljak je odigrao kompletan meč, a ovo mu je treći gol u četiri utakmice za Eupen.