Slavlje u Baskiji: Atletico Madrid u ranoj fazi ispao iz Kupa Kralja

Sociedad bolji

E. Ganibegović

Real Sociedad plasirao se u četvrtfinale Kupa Kralja.

Baskijci su večeras na Anueti s 2:0 savladali Atletico Madrid i prošli u narednu fazu.

Januzaj je doveo Sociedad u vodstvo u 33. minuti, a vodstvo je duplirao za konačan rezultat Sorloth pogotkom u 47. minuti utakmice.

Ranije su prolaz dalje izborili Valencia, Rayo Vallecano, Cadiz, Betis i Mallorca, dok ćemo još sačekati na duele Elchea i Real Madrida, te Bilbaoa i Barcelone.

Copa del Rey, osmina finala:

Real Sociedad - Atletico Madrid 2:0 (Januzaj 33', Sorloth 47')

Klicko
Elche i Bilbao lagano prolaze.Njihovi protivnici gube kredibilitet kod sudija i ne sviraju im se penali.Logika