Trener Spartaka ostao u čudu zbog nesportskog poteza Spallettija
Foto - Screenshot

Nije mu pružio ruku

Napoli je danas u utakmici Evropske lige poražen kao gost od Spartaka u Moskvi sa 2:1.

Spartak je odigrao odlično prvo poluvrijeme u kojem je potpuno nadigrao italijanski klub i imao je prednost od 2:0.

U nastavku je Napoli bio bolji. Međutim, postigli su samo jedan gol i ostali su bez bodova u ovom susretu.

Na kraju meča u centru pažnje bio je trener Napolija Luciano Spalletti koji je napravio nesportski potez prema kolegi sa druge strane Rui Vitoriji.

Portugalac je krenuo prema njemu da se pozdravi, a Spalletti je pozdrav odbio i otišao je u svlačionicu.

Trener Spartaka ostao je u nevjerici, a Spalletti je objasnio razlog što je odbio ruku kolege.

"Ni on mene nije pozdravio prije utakmice. Tad se treneri pozdravljaju, a ne nakon utakmice samo zato jer je tvoj tim pobijedio", rekao je Spalletti i dodao je:

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

"Ja uvijek pozdravim protivnika pred utakmicu. Lako je ovako kao što je on napravio. Moraš pozdraviti nekog ko ti dođe u goste", poručio je Spalletti.

Napoli i Spartak nakon pet utakmica imaju po sedam bodova, a iza njih su Legia i Leicester sa šest, odnosno pet bodova, ali i utakmicom manje.