Jovetić pokazao kakvo razočarenje vlada kod Crnogoraca: "Krivo nam je"

Iskusni napadač za SportSport.ba

Crna Gora poražena je večeras u paklu Bilinog polja od reprezentacije Bosne i Hercegovine rezultatom 1:0.

Reprezentacija BiH dala je gol u pravom trenutku. Ermedin Demirović zabio je u u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena i na kraju se rezultat 1:0 ispostavio kao konačan.

Crna Gora je pokušavala nešto napraviti u fazi napada u nastavku. Međutim, napadi su bili jalovi, a nije se proslavio ni glavna zvijezda tima Stevan Jovetić.

On je nakon utakmice za SportSport.ba komentarisao dešavanja na terenu. Teško je bilo igrati protiv BiH.

"Teška utakmica. Nismo odigrali u prvom poluvremenu baš kako treba, povukli smo se i Bosna je to iskoristila, igrala je dobro i postigla je taj gol", rekao je Jovetić i nastavlja.

" U drugom smo preuzeli inicijativu, stisli, imali neke situacije koje smo mogli da iskoristimo, ali na kraju nismo".

Nije Jovetić zadovoljan igrom kompletne ekipe. Iskren je kako je svima krivo što nisu ostvarili bolji rezultat.

"Krivo nam je. Očekivali smo više. Bosna je iskoristila svoju priliku, dala gol i čestitam im na pobjedi".

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

Iskusni 32-godišnji napadač član je nacionalnog tima Crne Gore već 15 godina. Prvi nastup upisao je još 2007. godine i u Zenici je upisao svoj 64. meč.

Ova cifra bila bi veća da nije bilo povreda. Ipak, uspio je zabiti odličnih 31 pogodak i najbolji je strijelac u historiji Crne Gore.