Šou trenera Zrinjskog
Štimac pokazao srednji prst navijačima Veleža: "Ajde malo plači, evo vam!"
Napeto je bilo i prije nego što je Igor Štimac dao izjavu poslije osvojenog Kupa BiH.
Ušao je Štimac u žestoku verbalnu raspravu sa navijačima Veleža.
"Ajde bolan plači", prvo je rekao Štimac, ali nije na tome stalo.
Podigao je Štimac srednji prst prema navijačima Veleža i jasno im poručio "evo vam".
"Livada", nakon toga urlao je Štimac, a onda je dao izjavu.
Oglasi
Kako je to izgledalo pogledajte OVDJE.
"Nismo sumnjali da imamo kvalitet i kapacitet i sve što treba imat.
Ovdje stanuje mentalitet pobjednika i navika pobjeđivanja.
Mislim da smo nekako prerano dali gol. Onda kao da smo odustali od igre. Ograničili smo se na to nekako rijetko pokušavanje da iz kontre ugrozimo gol."
Koliko ste zadovoljni radom i sezonom?
Oglasi
"Ponosan na igrače, klub, zaposlene, navijače posebno. Nismo imali puno puta priliku da nas prate i bodre.
Ovo sada kada su došli u Bijeljinu putovali 15 sati tamo i nazad, za njih igramo.
Na igrače sam posebno ponosan, nisam sudjelovao u kreiranju ekipe, ali super uspješna sezona.
Ponovo za povijest", rekao je između ostalog Štimac.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.