Stojanov donio Bratstvu pobjedu nad Olimpikom u posljednjim sekundama

Važna pobjeda za tim iz Gračanice

S. Mlaćo

Jedan od glavnih kandidata za prvo mjesto i plasman u Premijer ligu FK Olimpik gostovao je Bratstvu iz Gračanice.

Završilo je 1:0 za domaće koji su do pobjede stigli u posljednim sekundama meča.

U prvom poluvremenu vidjeli smo većinom igru na sredini terena, pa se mreže nisu tresle. Drugo poluvrijeme bolje otvaraju gosti iz Sarajeva koji su zaprijetili preko Jusufija i Karića, no Divković je ostao nesavladan.

Bratstvo je pokušavalo preko krilnih igrača, no nije to išlo domaćima. U 80. minuti rezervista Mile Pehar izlazi sam na golmana Bratstva Divkovića, ali ovaj drugi brani. U sudijskom vremenu domaći su zaprijetili preko Čakara, međutim visoki napadač nije bio precizan.

U posljednjim sekundama meča domaći dolaze do pobjede. Pogodio je Stojanov.

Prva liga FBiH, 8. kolo:

NK Bratstvo - FK Olimpik 1:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK Bratstvo: Divković, Buljić, Šuša, Mousa, Ćosić, Jaganjac, Čakar, Helić, Salkić, Kahrimanović, Jaranović.

FK Olimpik: Bandović, Milović, Jusić, Cana, Uzelac, Osmanović, Karić, Džafić, Jusufi, Stojanović, Kišić.

ja224
e mostarci ja sam iz Gračanice samo da se zna da smo za vas igrali i poslije utakmice smo ljudima iz Sarajeva skandirali Velež,Velež. Hehe pozdrav za vas