Ter Stegen sinoć protiv Mallorce napravio najveću glupost u karijeri

Častio protivnika

Esmer Oštraković

Ekipa Barcelone sinoć je gostovala kod Mallorce u okviru sedmog kola La Lige, te su odigrali 2:2 protiv ovog tima.

Ekipa Barcelone sinoć je gostovala kod Mallorce u okviru sedmog kola La Lige, te su odigrali 2:2 protiv ovog tima.Iako su gosti bili favoriti na ovom susretu, sinoć baš ništa nije išlo onako kako su oni zamišljali.

Povela je Mallorca već u osmoj minuti i to nakon velike greške koju je napravio golman Barcelone Marc-Andre ter Stegen.

Golman Barcelone se poigravao i dodao je loptu direktno u noge Sanchezu koji je asistirao za Muriqija, a reprezentativac Kosova pogađa za 1:0 i veliko slavlje navijača Mallorce na tribinama.

Taj gol kao da je malo vratio Barcelonu u realnost, te su zaigrali dosta bolje i preuzeli su inicijativnost.

Prvu veliku šansu imao je Ferran koji je uspio promašiti zicer. Izašao je sam pred Rajkovića, ali golman Mallorce brani njegov pokušaj.

Gol za izjednačenje viđen je u 41. minuti utakmice. Raphinhna je sjajno pogodio sa vrha šesnaesterca.

Kada su svi čekali kraj prvog poluvremena, igrači Mallorce su ponovo šokirači sve navijače Barcelone.

Muriqi je ovaj put sjajno loptu dodao do Pratsa koji matirao Ter Stegena.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Do novog poravnanja Barcelona je stigla u 75. minuti, a bod gostima donio je mladi Fermin Lopez.

Zanimljivo da je za Mallorcu ovo prvi put da su ostali neporaženi protiv Barcelone nakon čak 11 uzastopnih poraza.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: