Terry spasio Chelsea, Bešić ponovo fantastičan

Remi Chelseaja i Evertona

Fudbaleri Evertona remizirali su na gostovanju protiv Chelseaja s 3:3 u susretu 22. kola engleskog Premiershipa.

Fantastičan meč, posebno u drugom poluvremenu, odigrala su ova dva tima i svih šest pogodaka postignuto je u nastavku.

Do vodstva je stigao Everton. Baines je u 50. minuti sjajno prošao, a John Terry je pogodio vlastitu mrežu za vodstvo od 1:0.

Samo šest minuta kasnije novi gol u mreži domaćeg tima. Prekrasan gol postigao je Kevin Mirallas za prednost Karamela od 2:0.

Međutim, 10 minuta kasnije je rezultat bio izjednačen. Diego Costa i Cesc Fabregas su pogađali mrežu gostiju za 2:2, da bi novi gol bio postignut u prvoj minuti sudijske nadoknade.

Veliku grešku odbrane Chelseaja u 91. minuti koristi Ramiro Mori, koji je pogodio za prednost Evertona od 3:2. Ipak, Terry je u osmoj minuti nadoknade pogodio za konačnih 3:3.

Muhamed Bešić je odigrao sjajan meč, a na terenu je proveo svih 90 minuta

Premier liga, 22. kolo:

Chelsea - Everton 3:3 (Costa 64', Fabregas 66', Terry 90+8' / Terry 50'ag, Mirallas 56', Mori 90+1')