Minimalac TOŠK-a protiv Rudara

Prva liga FBiH

H. Zilić

U posljednjoj utakmici 11. kola Prve lige FBiH, TOŠK je dočekao ekipu Rudara iz Kaknja.

Konačan rezulat na semaforu glasio je 1:0.

Utakmica je ponudila veliku borbu, igralo se većinom na sredini terena, a u prvom poluvremenu vrijedi spomenuti šansu gostiju kada je Muratshaphić odlično reagovao, dok su domaći najbolju priliku imali preko Mehića, ali bez promjene rezultata.

Nastavak bolje otvaraju gosti, imali su dvije dobre prilike u 59. minuti, međutim ponovo se istakako golman TOŠK-a, Muratspahić.

Pet minuta kasnije uzvratili su domaćini preko Mahmutovića, sada golman gostiju Bekan sjajno interveniše.

U 75. minuti pogodak za domaće. Odličnu predstavu danas krunisao je golom Arnel Delić za 1:0 i to se ispostavilo kao konačan rezultat ove utakmice.

TOŠK TEŠANJ - RUDAR KAKANJ 1:0 (Delić 75')

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK TOŠK: Muratspahić, Dubačkić, Imamović, Mahmutović, Kurdić, Sejmenović, Mehić, Delić, Kadrić, Zec, Tabak.

FK Rudar: Bekan, Goralija, Bulut, Kulović, Kobilica, Musić, Čičak, Mušija, Gačan, Džafić, Karalić.