Fantastičan doček za igrače Tuzla Cityja nakon pobjede protiv Borca: "Kup, kup, kup je naš"

Navijači nisu zakazali

Endin Čaušević

Fudbaleri Tuzla Cityja plasirali su se u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine.

Tuzla City je večeras u Banjaluci nakon penala pobijedio Borac i uspio je da se plasira dalje iako je to nakon prvog poluvremena izgledalo kao nemoguća misija.

Borac je u Tuzli slavio sa 1:0, a isti rezultat bio je i nakon prvog poluvremena današnje utakmice u Banjaluci. Ipak, Tuzla City je u nastavku meča preokrenuo na 2:1 i uspio da izbori penale.

Ekipa iz Tuzle je bila uspješnija u penal seriji zahvaljujući sjajnim odbranama Fejzića, te je na kraju Emilio Nsue zabio pogodak koji je odveo Tuzla City u polufinale.

Izabranici Husrefa Musemića su se večeras vratili u Tuzlu gdje ih je grupa navijača ovog kluba dočekala na sjajan način.

Potražite više informacija na temu Kup BiH:

Pored bakljade moglo se čuti i skandiranje: "Kup, kup, kup je naš".,

Navijači dočekali igrače nakon velike pobjede i prolazka u 1/2 Finala Kupa BiH. #volimoklubvolimograd