Kovačević vodio navijanje u svlačionici nakon važne pobjede Rakowa

Bh. golman u centru pažnje

Rakow je danas na svom terenu pobijedio Termalicu sa 3:2 u odličnom meču 12. kola Ekstraklase.

Rakow je poveo u šestoj minuti kada je Tekijaski zatresao svoju mrežu. No, isti igrač se iskupio u 58. minuti kada je poravnao na 1:1.

No, samo pet minuta kasnije domaći su ponovo poveli, a gol za 2:1 postiže Lopez. Rakow do trećeg gola stiže u 78. minuti kada je Petrasek pogodio mređu gostujuće ekipe.

Konačnih 3:2 gosti su postavili u 95. minuti kada je Mešanović uspio da savlada Vladana Kovačevića.

Kovačević je danas imao nekoliko veoma dobrih intervencija zbog čega je pokazao još jednom da je bio pravo pojačanje.

I nakon utakmice bh. golman je bio u centru pažnje jer je u svlačionici Rakowa vodio navijanje među svojim saigračima, a kako je to izgledalo možete pogledati u videu ispod.