Zeba presudio GOŠK-u: Minimalna pobjeda Olimpika u derbiju!

Derbi odigran na Otoci

S. Mlaćo

U derbi susretu 13. kola Prve lige FBiH snage su odmjerili Olimpik i GOŠK.

Na kraju je završilo 1:0, a jedini pogodak postignut je sa 11 metara.

U prvom poluvremenu slaba utakmica. Igralo se bez puno rizika, tako da prilika skoro i da nije bilo.

U nastavku nešto bolji meč. U 68. minuti dobra šansa za domaće, no brani golman Kozić. Uzvratili su gosti preko Mašića, da bi u 70. minuti Azem Karić svirao penal za domaće.

Lopta je u ruku pogodila jednog nogometaša gostiju, a Zeba je bio siguran sa 11 metara.

Do kraja bez puno uzbuđenja i ostalo je 1:0. Olimpik sada na svom kontu 30, a GOŠK 22.

Prva liga FBiH, 13.kolo

FK Olimpik - NK GOŠK 1:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Olimpik: Hadžić, Beširević, Stjepanović, Muminović, Pandža, Sadiković, Stojanović, Čizmić, Zeba, Medić, Drljević.

NK GOŠK: Kragić, Hukara, Islamagić, Aletić, Mašić, Kulović, Šunjić, Savić, Rizvanović, Jusufbašić, Kožul.

Vienner
Jao naslova " zar nije sudac presudio GOSKU" ? ovako se.ulazi u premier ligu svaka utakmica PENAL